Вересень – час початку нового навчального року в гуртках і студіях БІБЛІОТЕКИ. Вже вдруге ми розпочинаємо заняття з нашими юними читачами в умовах пандемії , тому число місць знову буде обмеженим. Для запису до гуртків і студій потрібно зателефонувати 044-236-21-19.

Отже, короткий путівник творчими та освітніми активностями БІБЛІОТЕКИ в сезоні 2021-2022.

Казкові сніданки – гурток для дітей від 3 до 6 років. На кожному занятті бібліотекар читає дітям казку, а потім діти разом з дорослими майструють яскраву іграшку-саморобку з кольорового паперу. Передбачений як онлайн-формат, так і заняття безпосередньо у бібліотечному просторі Діти/Kids щоп’ ятниці об 11:30. Для того, щоб відвідувати їх, потрібно від понеділка до четверга обов’язково зареєструватися за телефоном 044-236-04-30. Також щоп’ятниці можна послухати казку і переглянути майстер-клас з виготовлення саморобки на Youtube-каналі, на веб-сайті БІБЛІОТЕКИ та на Facebook-сторінці.

Клуб Ей-Бі-Сі/ABC Club допоможе дітям 6-10 років у вивченні англійської мови. На заняттях ми в ігровій формі збагачуємо лексику за базовими темами, опановуємо необхідний мінімум граматики. Керівниця – Ольга Замировська.

Мрієш стати Моцартом у письменництві, а виходить бути тільки Сальєрі? Вміння писати віртуозно — це метанавичка сучасності. Можна із заздрістю спостерігати за тим, як це роблять інші, а можна спробувати навчитися писати самому – від текстів з перчинкою для соцмереж до оповідань і творів для душі.
Саме цим займається міжнародний дитячий письменницький клуб Storyteller, в якому навчаються діти з різних країн світу. Результат навчання — повноцінне паперове видання – збірка казок написаних юними письменниками, учнями клубу.

Практичний психологічний курс “Повір у свої можливості” знайомство з базовими поняттями про емоційний інтелект, типи темпераменту, мислення, мовлення й пам’ять, увагу тощо. Керівниця гуртка – Марія Павлюк.

Заняття у гуртку живопису та графіки додадуть юним художникам впевненості та майстерності, а також обізнаності в мистецтвознавстві. Керівниця гуртка – Ганна Пилипенко.

Гурток стендового моделювання – чудова нагода долучитися до технічної творчості, познайомитися з легендарними військовими та цивільними машинами минулого. Використовуючи спеціальні набори деталей, гуртківці відтворюють зовнішній вигляд техніки у зменшеному масштабі. Наші гуртківці з успіхом беруть участь у клубних та відкритих змаганнях із стендового моделювання. Керівник гуртка – Олександр Бєліков.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic