Друзі, а ви знали, що на час карантину відомі університети світу відкривають безкоштовні курси для навчання?!

Тож час вимушеного карантину можна провести з користю для себе, опановуючи щось нове!

БІБЛІОТЕКА разом з партнерами активно просуває сучасну онлайн-освіту. Напевне, ви вже чули про одну з найбільших платформ для онлайн-навчання Сoursera. На ній тепер доступно понад 3800 курсів з різних спеціальностей! Більшість цих курсів спрямована першочергово на студентів університетів, яким для безкоштовного проходження навчання потрібно зареєструватися на сайті за спеціальною формою.

Окрім цього, на сайті є також розділ безкоштовних курсів з лекціями та завданнями для усіх бажаючих!

Ось деякі з них:

Курс “Основи філософії” від Единбурзького університету — одного з найдавніших вищих навчальних закладів Шотландії!

Цей курс ознайомить вас з основними напрямами досліджень сучасної філософії. З нього дізнаєтеся, що таке філософія, які її характерні цілі й методи та чим вона відрізняється від інших предметів.

Курс “Основи програмування” від Університету Торонто

Цей курс представляє основні складові програмування. Також тут можна навчить писати веселі та корисні програми за допомогою мови програмування Python.

Курс “Історія,технологія та безпека в Інтернеті” від публічного Університету Мічигану

Цей курс відкриє та покаже вам, як та ким був створений Інтернет, як він побудований та за якими принципами працює. Ви дізнаєтеся про багатьох новаторів, які розробили Інтернет та веб-технології, якими ми користуємось сьогодні!

Курс “Наука про добробут (щастя)” від Єльського Університету — одного з найстаріших та найпрестижніших американських університетів.

У цьому курсі ви будете брати участь у завданнях, спрямованих на підвищення власного щастя та формування корисних звичок, які можуть допомогти нам змінитися!

Більше цікавих курсів ви можете переглянути тут.

Це чудова нагода отримати додаткову освіту від провідних університетів світу, не виходячи з дому!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic