Британська художниця-ілюстраторка та авторка дитячих книжок Кеті Гадсон малювати почала із самого малечку. Її батьки належно оцінили її жагу до творчості, коли вона розмалювала свіжопофарбовані стіни в будинку в місті Мідлсбро у графстві Північний Йоркшир (це північ Англії, неподалік від кордону з Шотландією). У художній школі, куди вона згодом пішла, Кеті дуже полюбила акварель, а коли навчалася в Коледжі мистецтв у Лондоні, віднайшла свій власний впізнаваний стиль у книжковій графіці. БІБЛІОТЕКА вже закохалася в її ілюстрації, зроблені з любов’ю та гумором. До того ж нам було дуже приємно дізнатися, що Кеті Гадсон – фанатка Лондонської бібліотеки, вона залюбки приходить сюди, щоб помалювати:)

Запрошуємо переглянути ролик і послухати казку про Кролика, жадібного колекціонера моркви, який ледь не залишив без домівок свої друзів – Черепаху, Білку та Бобра:

Чи сподобалася Вам книжечка Кеті Гадсон та намальоване нею морквяне море? Якщо так, то можна продовжити знайомство, узявши книжку на свій абонемент у відділі Діти/Kids. На відеохостингу Youtube можна також спільно прочитати “Забагато моркви” англійською, а на персональній веб-сторінці художниці можна порозглядати оригінальні ілюстрації. Впевнені, Вам обов’язково припаде до душі девіз Кролика “Keep calm and carrot on” 🙂 А ще ми дізналися, що Кеті Гадсон також створила мальовані казочки про всіх Кроликових друзів – БІлку, Бобра, Пташку й Черепаху…

БІБЛІОТЕКА запрошує дітей та дорослих до нашого традиційного майстер-класу за мотивами казки. Наш Кролик з кольорового паперу дуже чудовий і кумедний!

Гадсон, К.
Забагато моркви [Текст] / пер. з англ. А. Коник ; іл. авт. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 32 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic