Упродовж багатьох століть сюжети про відважних лицарів були загальновизнаним стандартом пригодницької літератури. Про сміливців, що виходять на нерівний бій із величезним і набагато сильнішим драконом, здатним одним лише подихом спопеляти все довкола, написано багато книжок. Це і король Артур із численними лицарями Круглого столу, і Тристан, і Ланцелот, і Роланд, а потім ще й Дон Кіхот. В наші дні вже всі звикли читати казки, в яких лицарі б’ються із драконами і визволяють чарівних принцес, своїм дітям на ніч. Втім, українська дитяча письменниця Анна Третяк разом із художницею-ілюстраторкою Наталею Чорною придумали, як розказати стару, як світ, героїчну сагу про лицарів, дракона та принцесу так, щоб ні в кого не виникло ані найменшого сумніву в її правдивості 🙂 Запрошуємо переглянути відео і дізнатися, чому лицарські перемоги – це не тільки почесно, але й дуже весело:

А цей відеоролик – про нашу традиційну саморобку за мотивами прочитаної казки. Зробіть разом із дитиною із кольорового паперу грізного дракона й відважного лицаря!

У березні 2021 року в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання БІБЛІОТЕКА провела онлайн-зустріч із Анною Третяк, на якій зокрема поговорили й про казочку “Про трьох відважних лицарів”. Дізнатися більше й подивитися ефір можна тут.

Джерело зображення: Книжкове море

Третяк, А.
Про трьох відважних лицарів [Текст] / іл. Н. Чорної. – Харків : Ранок, 2020. – 23 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic