Поет та письменник Сергій Пантюк нині добре відомий як автор добрих творів для дітей та підлітків. Його тексти вже є і в хрестоматіях з літератури, і навіть слугують ілюстраціями в підручниках з української мови. Однак у ході нашої онлайн-зустрічі з ним досить швидко з’ясувалося, що так було далеко не завжди. Ще якихось дванадцять років тому пан Сергій сприймав самого себе виключно автором дорослих книжок – попри те, що перше знайомство з літературною творчістю у нього відбулося ще в молодших класах школи. Як це часто трапляється у літераторів, Сергій Пантюк починає творити для дітей лише тоді, як став батьком, а перша дитяча збірка “Неслухняники” народилася з словесних ігор із середнім сином Яромиром. Книжечка виявилася настільки успішною, що в самого Сергія Пантюка не залишилося жодного примірника – навіть на пам’ять немає! (а в нас у БІБЛІОТЕЦІ – є:)
Пан Сергій залюбки розказав нашим читачам про свої книжкові новинки. Серед них – підліткова повість «Швидше не буває» (2020), поетичні книжечки «Емоджинаріум, або Подорож у світ почуттів» (2020) та «Абетка грибничка» (2019) . Власне, остання народилася з поетового захоплення “тихим полюванням” на гриби, непосидючості та любові до прогулянок у лісі. Вірші у Сергія Пантюка й справді часто народжуються у русі, причому не тільки під час спокійної ходи лісовими стежками, а й у поспіху та суєті метро. Щоб дізнатися про лайхак, що допомогає йому швидко й усюди записувати несподівані поетичні знахідки, дивіться відео з нашої зустрічі 🙂
БІБЛІОТЕКА вдячна Сергієві Пантюкові за рішення відсвяткувати свій 55-й День народження разом із нами й нашими читачами. Бажаємо Вам, пане Сергію, здоров’я та творчих злетів, чекаємо нових книжок :)!

P.S. Тут можна прочитати про зустріч Сергія Пантюка з читачами БІБЛІОТЕКИ у лютому 2019 року з нагоди Дня пам’яті героїв Небесної сотні та презентації поетичної збірки «Про100 вірші. Емоції, стани» (2018).

Пантюк, Сергій Дмитрович.
Неслухняники [Текст] : поезія / худож. О. Гаврилова. – К. : Грані-Т, 2010. – 57 с.

Пантюк, С. Д.
Тимко і гелготунчик Шкода [Текст] : повість / худож. С. Сова. – Київ : Фонтан казок, 2016. – 55 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic