Меріон Дейн Бауер, відома американська дитяча письменниця, лауреатка кількох престижних премій у царині дитячої літератури, народилася й прожила все життя на півночі Середнього Заходу США. У книжечці-картинці “Дощ”, яку ми спільно читатимемо на третьому епізоді п’ятого сезону проєкту “Казкові сніданки”, вона прагне розповісти дітям усього світу про любов до цього краю лісів, річок, Великих озер та страшенно мінливої погоди. Ось як вона сама розповідає про це на своїй персональній веб-сторінці в есе “Обираючи тему”:

“Я написала багато книжок різних жанрів. Я писала для дітей різного віку, від малюків до підлітків. Я писала про дуже багато різних речей. Але коли я збираюся написати нову книжку, я завжди починаю із чогось дуже цікавого мені. Наприклад, я живу на півночі Середнього Заходу, де погода постійно змінюється, і я дуже люблю її – якою б вона не була. Ці погодні зміни роблять кожен мій день цікавішим. Отож, коли я замислила написати кілька пізнавальних книжечок для найменших читачів, я обрала темою погоду. Я знала, що розкажу, звідки береться дощ, чому вітер буває сильним, тому написати про це стало для мене веселою пригодою. Бути самою зацікавленою у тому, що я хочу розповісти або написати – секрет, який значно полегшує мою письменницьку працю”.

Отже, БІБЛІОТЕКА сьогодні запрошує поринути в осінь з її мінливою погодою та читання книжечок англійською мовою як у веселу пригоду. Якщо не всі слова знайомі, допоможуть субтитри до відео:

А в цьому відео – наша традиційна саморобка. Підніміть настрій собі й своїй дитині у дощовий день і зробіть разом яскраву парасольку з кольорового паперу!

Книжка Меріон Дейн Бауер – далеко не єдина цікава та яскрава книжка-картинка англійською мовою з фондів БІБЛІОТЕКИ. У нас є, наприклад, байки Езопа. Або хвацький вестерн для найменших, написаний знаним американським автором Марком Тіґом. Або дитяча пародія на хрестоматійний голівудський блокбастер “Великі перегони“, створена Девідом МакФейлом. Або веселе знайомство з англійськими іменниками від відомого американського поета-гумориста Браяна Клірі. Заходьте до нас почитати англійською!

Bauer, Marion Dane.
Rain [Текст] / ill. by J. Wallace. – New York : Scholastic inc., 2005. – 32 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic