Великий сезон новорічних прикрас і листівок у БІБЛІОТЕЦІ

27 грудня в БІБЛІОТЕЦІ завершилася велика серія майстер-класів з різдвяного та новорічного декору, організована й проведена в партнерстві з Університетським коледжем Університету Бориса Грінченка. Роботу, яку ми спільно зробили, чимала – кадри фотогалереї це добре показують. Щоразу були нові й цікаві декоративні вироби, знайомство з новими інструментами та матеріалами – Читати далі…

Дід Мороз-миротворець. Новорічна вистава лялькового театру “Казкарик” – про мир у лісі та на всій Землі

Вистава бібліотечного лялькового театру “Казкарик”, що за традицією відбувається в нашому просторі Events/Події щомісяця кожного останнього четверга місяця, 27 грудня мала назву “У казковому лісі”. Й справді, де, як не в чарівному засніженому лісі, можуть трапитися веселі й неймовірні новорічні пригоди, які немов самі просяться на нашу лялькову сцену! 2018 Читати далі…

Як Санта Клаус Дідові Морозові листа писав. Дванадцятий епізод “Казкових сніданків” – про сніговиків та їхню всесвітню поштову службу

Майбутнє, безумовно, за цифровими технологіями. Це давно зрозуміли не тільки в нашій реальності, а й у казковому світі. Тому немає нічого дивного в тому, що Санта Клаус, коли йому потрібно було написати листа Дідові Морозові, сів за комп’ютер і зібрався відкрити свою електронну поштову скриньку. Проте цього разу щось пішло Читати далі…

Звідки подарунки в торбі святого Миколая? Одинадцятий епізод “Казкових сніданків” – про радість робити подарунки

В одинадцятому епізоді “Казкових сніданків” у нас була книжка, дуже доречна до прочитання напередодні дня Святого Миколая і всіх подальших зимових свят. “Хочу, хочу подарунків” Олега Симоненка (український переклад Івана Андрусяка, ілюстрації Наталії Дерев’янко) – доволі непоганий вибір для тих батьків, які б хотіли максимально правдиво розповісти дитині, звідки беруться Читати далі…

Таємниця саней Святого Миколая. Історія казкарки Ганни Гороженко про благородство песика Кая і котика Грея

У нас у БІБЛІОТЕЦІ вчора було дивовижне співпадіння – якраз на День Святого Миколая відбулося авторське читання казки про нього та про шлях, який долають його подарунки, аж поки потраплять під подушки дітям. Від дитячої письменниці Ганни Гороженко ми дізналися про пригоду, яка трапилась на одній засніженій галявині напередодні. На Читати далі…

Котики, джини і Казкарка Джинні. Письменниця Євгенія Пірог зустрілася з читачами БІБЛІОТЕКИ

У переддень Дня Святого Миколая до БІБЛІОТЕКИ завітали ранні пташки. Точніше, навіть не пташки, а котики, адже приводом для нашої ранкової зустрічі з Казкаркою Джинні, або ж з письменницею, громадською діячкою та справжньою фанаткою дитячих бібліотек:) Євгенією Пірог, була презентація її книжки-розмальовки “Кіт Мармур”. Ясна річ, що  котячого антуражу не Читати далі…

Все починається в грудні. Андріївські вечорниці – офіційний старт зимового святкового сезону в #БІБЛІОТЕКА

Сучасним містянам вже не зрозуміти, з яким нетерпінням в українському селі чекали настання грудня. Це нині нарікають на короткі дні й постійні передноворічні аврали на роботі, а в минулі століття грудень – це передусім перепочинок від тяжких робіт у полі та на подвір’ї. Жінки та дівчата могли нарешті завершити тіпання Читати далі…

Те, що стосується всіх. Протидія булінгові – спільна справа держави, педагогів, батьків і самих учнів

Україна нині стоїть на порозі прийняття нового законодавства про захист прав дітей, згідно з яким цькування та переслідування дітей у школі або в будь-якому іншому колективі більше не буде приватною справою, яку можна не виносити на загал. Відтепер такі дії називаються міжнародним юридичним терміном “булінг” і стають складом адміністративного правопорушення Читати далі…

Хвости-трансформери й балакучі язики. Феєрія пташиних побрехеньок у десятому епізоді «Казкових сніданків»

Якщо дати волю фантазії та навчитися говорити дуже переконливо, справа може дійти до того, що хвіст павича легким порухом балакучого язика перетвориться то на парасольку від сонця на час перельоту через пустелю, то на човен для трансокеанського переходу до крижаних берегів Антарктиди. Але й фазанячий хвіст, дарма що не такий Читати далі…

Книжковий виклик відеоіграм. Серія про П’єра-детектива лабіринтів створює ігрову реальність, недоступну екранам ґаджетів

Вімельбухи для дорослої та підліткової аудиторії, що передбачають виконання квестових завдань – цікавий видавничий винахід. Проте тільки час покаже, чи зможуть вони на рівних конкурувати з відеоіграми для електронних ґаджетів. Вімельбухи – квести серії про П’єра-детектива лабіринтів – література дещо незвичайна. Справа навіть не тільки у великому форматі – далеко Читати далі…

Easysoftonic