Чому б не зробити з цього шоу? Що буває, якщо за дитячу книжку береться актор-комік

Ім’я Енді Лі добре відоме кожному австралійському телеглядачеві та радіослухачеві. За його плечима – безліч виходів на сцену, як сольних, так і в дуеті з Гемішем Блейком. Він починав свою кар’єру з дитинства, адже йому повезло зі старшим братом Кемероном, з яким він створив свій музичний колектив під назвою Zoophyte, Читати далі…

Ти не ти, коли лінуєшся. Тридцять третій епізод “Казкових сніданків” – про звички, що перетворюють дітей на монстриків

У тридцятому третьому епізоді “Казкових сніданків” ми спільно читаємо книжку австралійської письменниці Кейт Бакнелл та відомої британської художниці-ілюстраторки Джулії Сіл “Лінивий монстрик” у перекладі Віти Левицької. Кейт Бакнелл, створюючи книжкові серії для найменших, підтверджує істину про те, що материнство – одна з наймасовіших креативних професій. “Лінивий монстрик”, власне, належить до Читати далі…

Правова година “Конституція – правовий оберіг держави”

Напередодні Дня Конституції БІБЛІОТЕКА ділиться відео, яке пояснює, яким чином Основний закон нашої держави сприяє утвердженню громадської єдності, засадничих прав та свобод, створює умови для особистого та суспільного розвитку. В ньому також розповідається про правові запобіжники від диктатури та корупції, передбачені в Конституції. Щоб бути свідомими громадянами, здатними захищати свої Читати далі…

Не кажіть, що ніхто не попередив. Читаймо #щотакематематика Кузька Кузякіна, щоб потім не журитися

Писати огляд цієї книжки – страшенно невдячна справа. По-перше, її автор, навіть ще не почавши писати, попереджає всіх читачів – вона нікому в світі не сподобається. Ні учням, ні читачам, ні поважним науковим установам, ні збирачам макулатури. Навіть самому авторові вона навряд чи колись зайде. По-друге, у всіх причетних ще Читати далі…

Офіційні результати та підсумкові відео Шевченківських читань-2020

Традиційно у березні в рамках проєкту “Йду з дитинства до Тараса”, #Бібліотека збирає усіх шанувальників Шевченкового слова! Цьогоріч карантинні обмеження завадили провести нам зустріч… Та, незважаючи на це, у проєкті “Йду з дитинства до Тараса”, що цього року відбувався у відеоформаті, взяли участь близько 50 юних читців! Роботи учасників можна переглянути тут: Читати далі…

Зазирнути у літо 1940-го. Нездійснен(н)ий задум “Французької сюїти” Ірен Немировськи

22 червня – це одразу дві взаємопов’язані пам’ятні дати з історії Другої світової війни. Крім нападу нацистської Німеччини на СРСР та Україну як його частину в 1941-му, це також день підписання капітуляції Франції в 1940-му. Тепер ми знаємо дещо більше про те, як провальна дипломатія та застаріла військова стратегія всього Читати далі…

Музика і дружба – на все життя. Читаємо продовження історії Девіда Літчфілда про Ведмедя-піаніста

У тридцять другому епізоді “Казкових сніданків” ми спільно читали казку “Ведмідь-піаніст” британського письменника та художника Девіда Літчфілда. А сьогодні БІБЛІОТЕКА має намір скористатися новою несподіваною можливістю, що відкрилася перед читачами всього світу в час карантину. Тепер ми не просто зможемо дізнатися, про що йдеться у продовженні казкової історії, що має Читати далі…

У пошуку найкращої концертної сцени. Тридцять другий епізод казкових сніданків – про щирість та професіоналізм музиканта

Назва, обкладинка та сюжет книжки “Ведмідь-піаніст”наштовхують на думку, що її автор – британець Девід Літчфілд – так само, як Ульріх Маске, має за плечима музичну кар’єру. Але це не зовсім так: Літчфілд – професійний художник-ілюстратор, який став дитячим письменником. Тим не менше музика – одна з найулюбленіших його тем, адже Читати далі…

Офіційні результати та роботи учасників конкурсу дитячого малюнку “Київ і кияни очима дітей” – “Київ – європейська столиця”

#Бібліотека готова оголосити результати міського конкурсу дитячого малюнку «Київ та кияни очима дітей». Для участі у конкурсі надійшло 15 робіт, з яких комісією було обрано три призових місця та приз глядацьких симпатій! Вітаємо переможців! І місце – Миронюк Василь, «Тисячолітня столиця знань»; ІІ місце – Соколовська Олена, «Володимирська вулиця»; ІІІ Читати далі…

Вона дозволила дівчатам сяяти. Читаймо біографію Коко Шанель з книжкової серії “Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей”

Початок біографії Габріель Бонер Шанель був цілком типовим для незаможної дівчини ХІХ століття. Але вона швидко зрозуміла дух нової епохи й, опанувавши його, стала однією з перших найяскравіших зірок світової моди. Після ранньої смерті матері, покинута батьком, вона провела дитинство по притулках та монастирях. Ці заклади мали на меті зробити Читати далі…

Easysoftonic