По дорослому життю – з надійним навігатором

У БІБЛІОТЕЦІ відбулася презентація книжки “Інста, кохання, брудний посуд і Конста. Норм Візуальний гід по Конституції” БІБЛІОТЕКА уже писала про те, що Конституція, власне, конституційне право в цілому належить до найважливіших та найкорисніших винаходів цивілізації. Завдяки їй людство навчилося (й учиться досі) таким цілком звичним речам, як зміна політичної сили Читати далі…

Рушійна сила. 27 червня Україна відзначає День молоді

День молоді з’явився в українському календарі святкових та пам’ятних дат у 1994 році, його встановлено спеціальним Указом Президента Леоніда Кравчука. Відтоді він відзначається щороку в останню неділю червня. Очевидно, що День молоді, встановлений на найвищому державному рівні – це не лише привід організувати концерт когось із популярних виконавців на центральній Читати далі…

Ласкаві до Лисички, відкриті до щастя. Авторка ілюстрацій до книжки “Щастя – це Лисичка” Аушра Кюдулайте провела майстер-клас для юних читачів БІБЛІОТЕКИ

Казка-притча Евеліни Дацюте “Щастя – це Лисичка” вже добре відома нашим юним та дорослим читачам. Цю світлу, трохи радісну й трохи сумну історію ми вже спільно читали на двадцять п’ятому епізоді проєкту “Казкові сніданки” й зробили за її мотивами чудову яскраву книжкову закладинку з лисиччиним портретом. А вчора до нас Читати далі…

Дух і буква нашого Основного закону

Ось уже впродовж чверті століття Конституція є непохитною основою нашої державності й усіх сфер публічної політики Якщо поцікавитися у наших сучасників, який винахід цивілізації вони цінують найбільше, навряд чи у відповідях хтось згадає про конституційне право. Добре написаний та у належний спосіб прийнятий Основний закон ніби й не пов’язаний напряму Читати далі…

У пошуках обіймів. Тридцять третій епізод “Казкових сніданків” – про готовність бути другом

Спільно читаючи книжку-картинку “Обійми мене” британсько-італійської дитячої письменниці й художниці-ілюстраторки Симони Чіраоло, ми матимемо нагоду розказати дітям про те, що робить дружбу надійною та міцною. Зовсім не випадкового у назві книжечки про маленького, але дуже колючого кактусенятка Феліпе згадується про обійми. Авторка показує нам, що таке поєднання непоєднуваного не тільки Читати далі…

Дві новини, й обидві добрі :)

БІБЛІОТЕКА отримала розкішний книжковий подарунок від літературної агенції OVO Отже, не гаємо часу й переходимо до наших гарних новин:) Перша з них та, що в нас в Україні вже нарешті є повноцінна літературна агенція. Вона зветься OVO, що в перекладі з латини означає яйце – символ початку нового життя. Колектив Читати далі…

Коли, як не влітку. До БІБЛІОТЕКИ завітала дитяча письменниця Лариса Ніцой, аби зустрітися з юними читачами

Що роблять дитячі письменники й письменниці, коли не пишуть свої нові книжки? Звісно, що зустрічаються із своїми читачами! От і в нашому бібліотечному просторі Events/Події відбулася зустріч авторки “Двох бабусьок у незвичайній школі”, “Незламних мурашів”, “Зайчикового щастя”, “Неслухів і вередуль” Лариси Ніцой із вихованцями Центру дитячого розвитку “Кіт Муркіт”. У Читати далі…

Їжа, любов, діти та інші пташині пригоди

БІБЛІОТЕКА та видавництво “Віхола” продовжують цикл презентацій “Наука на даху”. 22 червня на нашій терасі відбулася зустріч з орнітологинею Наталією Атамась, авторкою “Пташиної історії”. Серед усіх тварин на землі за птахами спостерігати найлегше. Практично щоразу, визираючи з вікна, Ви бачите когось із них – як не голубів, то ворон, горобців Читати далі…

Магія ліній та кружечків. Яскравий урок малювання для ведмедика Меді у тридцять третьому епізоді “Казкових сніданків”

Австралійський художник-анімаліст Геррі Флемінг тепер відомий в усьому світі як автор та ілюстратор вже понад 40 дитячих книжок, в яких знайомить малюків як з екзотичними мешканцями своєї батьківщини, так і з динозаврами чи морськими тваринами. У книжці-картинці “Пригоди ведмедика Меді. Намалюй сонечко” він готовий поділитися з юними художниками кількома простими, Читати далі…

Чорне літо 1941-го

22 червня Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни Минає 80 років від дня початку німецько-радянської війни. Для офіційної радянської історіографії наступ Вермахту та його союзників улітку 1941-го та кровопролитні оборонні бої, що мали непоправні наслідки як для бійців Червоної Армії, так і для цивільного населення – практично Читати далі…

Easysoftonic